pamiętamy...

Nasi bohaterowie
Brawo Julka!

Turniej Juniorów i Młodzików w Badmintonie-Polanów

5 maja 2018 r. w Polanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików w Badmintonie o Puchar Przewodniczącego Rady i Gminy Polanów. W Turnieju wzięło udział 53 zawodników i zawodniczek obu kategorii wiekowych, nie zabrakło również reprezentantów Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona.

Jakub Górski wraz ze swoim partnerem Antonim Jabłońskim z UKS OSiR 'Badminton'  Sławno zajęli ll miejsce w grze podwójnej juniorów, w grze pojedynczej Jakub zajął III miejsce.
Aleksandra Cieplak w parze z Mileną Gierońską zajęły III miejsce w grze podwójnej młodzików.