Nasi bohaterowie
Brawo Julka!

Zakończenie lata-Gryżyna-2017

W dniu 02.09.2017r. w ośrodku wypoczynkowym Anapausis w malowniczej Gryżynie odbył się
Turniej Szachowy z okazji  zakończenia lata.W szranki do szachownic stanęło 30 zawodników.
Wszyscy grali w jednej grupie,ale osobno była prowadzona klasyfikacja w kategorii młodzik,
junior oraz OPEN.Grano przez 7 rund,P'15 minut dla zawodnika na partię.
Organizatorem był KSGU 'Tęcza' Krosno Odrzańskie.
Oliwia Musin Gimnazjum Sulęcin zdobywając 5 pkt.zajęła III miejsce  w grupie junior i II w grupie dziewcząt.
Paweł Musin Szkoła Podstawowa im.Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie zdobył 5 pkt. zajął I miejsce w kategorii młodzik.
Damian Świerc Szkoła Podstawowa im.Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie zdobył 4 pkt. i zajął
IV miejsce w grupie junior.
Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe,pyszne lody oraz
zaproszenie na biesiadowanie przy ognisku.
Wyniki i zdjęcia na stronie KSZ Sulechów
'VI Turniej Szachowy o Puchar Bachusa'
W dniu 10.09.2017r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
w Zielonej Górze odbył się VI Turniej Szachowy o Puchar Bachusa.
W grupie 'A' grali seniorzy oraz juniorzy o rankingu krajowym 1600 lub wyższym,
ponadto turniej 'A' liczony do rankingu FIDE w szachach szybkich.Grano 7 rund,
tempo gry P-10' + 5'.Organizatorem była Fundacja Szachowego Mistrzostwa.
W grupie 'A' wygrał I++ Grzegorz Czachor 6 pkt. z Małomic pokonując 40 zawodników.
Oliwia Musin Gimnazjum Sulęcin zdobyła 3pkt.i zajęła II miejsce wśród dziewcząt
i III miejsce w grupie juniorów do lat 14.
Paweł Musin wygrał grupę 'B' zdobył 6 pkt.z 7 partii wśród 32 zawodników i wygrał równie